www.erzenisma.com

FORUMI
 
HomeCalendarGalleryFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 
 

 Mbi Univerzin

Go down 
AuthorMessage
Net $er$eri
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 42
Age : 30
Registration date : 2006-11-11

PostSubject: Mbi Univerzin   Sat Nov 11, 2006 5:25 am

“Teoria e Big Bengut pohon atė qė universi ka filluar me njė shpėrthim tė vetėm dhe
tė madh. Por siē e dimė shpėrthimet e shpėrbėjnė materien dhe e pėrhapin nė
mėnyrė tė ērregullt. Nė fakt Big Bengu nė mėnyrė shumė misterioze ka sjellė nė pah
plotėsisht tė kundėrtėn e kėsaj: Materia u soll nė atė harmoni saqė tė bashkohen
me njėra-tjetrėn e tė formohen galaktikat”.
Back to top Go down
View user profile http://www.erzenisma.com
 
Mbi Univerzin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.erzenisma.com :: Shkenca :: Krijimi i Univerzit-
Jump to: