www.erzenisma.com

FORUMI
 
HomeCalendarGalleryFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 
 

 Vetvendosja

Go down 
AuthorMessage
Net $er$eri
Admin
Admin
avatar

Number of posts : 42
Age : 30
Registration date : 2006-11-11

PostSubject: Vetvendosja   Sat Nov 11, 2006 5:33 am

Qfar mendoni per levizjen Vetevendosje..........Pasi qe kohve te fundit shihet qar se te gjitha fjalet e saj po dalin te verteta dhe se Kosova po coptohet ne menyr te heshtur... lol!
Back to top Go down
View user profile http://www.erzenisma.com
 
Vetvendosja
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.erzenisma.com :: Bota :: "Levizja Vetvendosje"-
Jump to: