www.erzenisma.com

FORUMI
 
HomeCalendarGalleryFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 
 

 Pak poezi Pa Humor

Go down 
AuthorMessage
TitaniNumber of posts : 1
Registration date : 2006-11-11

PostSubject: Pak poezi Pa Humor   Sat Nov 11, 2006 7:33 am

u prish bota,
u prish dynjaja,
hupi maria,
dul sevdaja,
hupi fustani,
dul miniqi,
me shum se shkolla,
punon kafiqi.

[center]vdekja ėshtė shigjet qė nuk gabon dhe gjdo njeri ne botė e qellon.
Nėse ti mė tradhton ty ne ball tė qellon


nes e nje dite shkoi
koken me se kthej
sem intereson
te gjej apo ste gjej
nese dikush tjeter
te ka ne perqafim
te lutem mos esjell
kurre me numrin tim
nese te merr malli
e zemra te pervlohet
kujto se cme bere
malli do te largohet
nes eune vuaj
apo kam merzi
jeto jeten tende
per ty skam rendesi
por nese une do vdes
don te dish ps eune vdiqa
ate here do kuptosh
une per ty cka isha
mos caj mos renko
as kure em mos me prit
se kte fund do kishim
ti ekishe dit....!!!!
Back to top Go down
View user profile
 
Pak poezi Pa Humor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Twitter Humor on #notw

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
www.erzenisma.com :: Dashuri :: Poezi Dashurie-
Jump to: